Tady neplatí, že každá rada drahá ...

Nejprve ke stylu pomoci: doučuji tě individuálně, to znamená podle tvého tempa a tvých schopností. Kdykoli se můžeme k čemukoli vrátit, nikdo z ostatních tě nepopohání nebo nerozptyluje. Po domluvě můžete přijít na doučování/konzultaci dva.


cena: 20minutový blok doučování nebo konzultace za 50 Kč.


Co je v ceně: Samozřejmě vše co vytvoříme během setkání si můžeš odnést s sebou (mé spočtené příklady, nakreslené detaily) a dále ti mohu zapůjčit (fyzicky nebo elektronicky) např. při řešení projektu část mého projektu nebo výpis z požadavků vyhlášek, při doučování mechaniky (SME) tak např. vzorové přiklady atd... to vše záleží na konkrétní situaci.

Místa setkání: můžeme si dát sraz nedaleko školy, kde je možné posedět např. v OC Arkády Pankrác nebo OC DBK Budějovická. Druhou možností je tvá návštěva u mě - Praha 11 Jižní město, poblíž zastávky Chodovská Tvrz. Můžeme se také domluvit na jiném místě, v tomto případě může být cena vyšší o mé dopravné (rozuměj, že bych nerad jel 50minut třeba na Zličín, zde 20minut doučoval a poté 50minut nazpět - to vše za 50Kč ...to neberu!)Vše lze domluvit, budu se snažit časově i místem ti vyjít vstříc

Zaujala tě má nabídka, chceš se na něco zeptat? Napiš mi ZDEMožné slevy jsou za návštěvu kamaráda/kamarádky kteří přijdou na tvé doporučení, poté množstevní slevy (nad 10 hodin měsíčně) - více informací dle kontrétní situace e-mailem.

DOUČOVÁNÍ, KONZULTACE PROJEKTŮ, PŘÍPRAVA NA TESTY

... nejen pro stavaře z Gočára

odkazy

DomůNaučil jsem seMoje projektyKolik to stojíKontaktKe stažení
Spravuje Jirka :::::: Všechna práva vyhrazena :::::: © 2013